Connect with us

Lajme

Limaj: Kjo qeveri ka dështuar!

Published

on

Lideri i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka theksuar se kjo qeveri ishte arrogante nga fillimi.

Sipas tij, kjo qeveri ka dështuar keq, raporton Gazeta Blic.

Ai këto komente i bëri në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën.

Sipas tij, asnjë ministër nuk është i gatshëm t’u përgjigjet deputetëve.

Ai ka shtuar se kjo Qeveri ka premtuar shëndetësi më të mirë, ndërkaq, ka ndodhur e kundërta. Sipas tij, kanë premtuar arsim cilësor, dhe ka ndodhur e kundërta, raporton Gazeta Blic.

Ai tha se kjo qeveri i ka penguar investimet direkte.

Limaj i ka numëruar një nga një dështimet e kësaj qeverie.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending