Connect with us

Lajme

Limaj kandidati i vetëm për kryetar të Nismës, votimi i fshehtë

Published

on

Me votim të fshehtë do të zgjidhet kryetari i Nismës për Kosovën.

Fatmir Limaj është kandidati i vetëm për të mbajtur këtë post, raporton Koha.net.

Në Kuvendin e Parë Zgjedhor që po mbahet në këto qaste në Prishtinë, kanë përfunduar fjalimet dhe tash në rend të ditës është zgjedhja e kryetarit.

Komisioni kandidues ka bërë me dije se Limaj është i vetmi kandidat për kreun e partisë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending