Connect with us

Sporti

Lila: Më vinte ta haja së gjalli rumunin

Published

on

Anëtari i kombëtares shqiptare, Andi Lila, thotë se nuk i interesonte asgjë në ndeshjen ndaj Rumanisë sepse donte me çdo kusht fitoren në xhiron e fundit të Grupit A në Euro 2016.

Kuqezinjtë fituan 1 me 0 falë golit të Armando Sadikut dhe kanë shtuar gjasat për kualifikim tutje në Europian.

“Më vinte ta shaja atë rumunin po edhe ta haja së gjalli. Doja vetëm trepikëshin dhe s’më interesonte fare”, ka thënë Lila pas takimit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending