Connect with us

Sporti

Licensohen katër futbollistët e huaj të KF Lirisë

Liria zyrtarisht ka licensuar në Federatën e Futbollit të Kosovës (FFK), katër futbollistët e huajt të ardhru nga Afrika.

Published

on

Dy ganezët dhe dy nigerianët përveç licencimit kanë kryer edhe kontrollin mjekësor të obligueshëm pas regjistrimit dhe tash e tutje do të kenë të drejtë loje për ekipin prizrenas.
Liria këtë fundjavë, të dielën, ndeshet me Ferizajin dhe pritet të shihet nëse do të debutojë ndonjëri nga të huajt e ardhur së fundi në ekip. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending