Connect with us

Lajme

Lezha përmbytet nga rreshjet e shiut (Foto)

Qyteti i Lezhës është kthyer në një pellg të madh uji mbrëmjen e sotme.

Published

on

Reshjet e dendura të shiut që kanë përfshirë të gjithë vendin kanë përmbytur rrugët.

OraNews informon se rrugët dhe blloqet e banimit 11 janari si dhe 11.2 hektare janë mbuluar nga vershimi i ujit. Për pasojë janë bllokuar hyrjet e pallateve, pasi niveli i ujit ka arritur ne 40 cm.

=

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending