Connect with us

Lajme

Leze Qena tregon se si kishte dashur ta vrasë nëna e saj (Video)

Aktorja e njohur, Leze Qena ka rrëfyer në emisionin ‘Lemza’ për jetën e saj dhe ato çfarë ka përjetuar.

Published

on

Përkundër dashurisë së madhe që e ka pasur ndaj Xhevatit në fillim ka pasur edhe shumë vëshitësi, shkruan lajmi.net

Shokues është fakti kur nëna e saj ka urdhëruar kusherinjët t’ia vrasin bijën bashkë me të dashurin Xhevatin të cilin deshti ta merrte edhe për burrë.

Ajo rrëfen se si nënën e kishte fetare të madhe krishtere dhe nuk e donte për dhëndërr Xhevatin i cili ishte i pa fe.

Leze Qena dhe Xhevati kanë shpëtuar nga vdekja atëherë kur kushërinjë e nënës së saj i janë drejtuar babait të Lezës për ta marrë konfirmimin për t’i vrarë dhe ai nuk ka pranuar.

Pas një kohe Xhevati është bërë dhëndrri më i dashur i familjes./lajmi.net

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending