Connect with us

Lajme

Lekaj i thotë Tahirit se në veri mund të shkohet vetëm ilegalisht

Pal Lekaj, deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ka thënë se deputetët në Mitrovicën Veriore mund të shkojnë vetëm ilegalisht, njofton Klan Kosova.

Published

on

“Atje mund të shkojmë vetëm ilegalisht, përndryshe na dalin probleme”.

Këto komente Lekaj i ka bërë në Komisionin për Punë të Jashtme, ku është duke raportuar ministrja për Dialog Edita Tahiri.

Reagimi i Lekajt vjen pas deklaratës së Tahirit e cila tha se “gjendja në veri është shumë stabile dhe krejt kjo situatë është rezultat i dialogut të Brukselit”.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending