Connect with us

Sporti

Leicester City kualifikohet në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve (Video)

Leicester City është futur në histori të Ligës së Kampionëve, pasi që në sezonin e parë të tyre në këtë garë kanë kaluar grupin.

Published

on

Leicester sonte mposhti skuadren belge Club Brugge me rezultat 2-1.

Golat për skuadrën angleze i shënuan Shinji Okazaki dhe Rhyad Mahrez ndërsa për belgët shënoi Jose Izquerdo.

Skuadra e drejtuar nga italiani Cluadio Ranieri është në pozitën e parë me 13 pikë edhe në rast të humbjes në ndeshjen e fundit të grupit do të kualifikohen si lider të grupit G. /Periskopi.com/

https://www.youtube.com/watch?v=ySk-CQ7GiME

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending