Connect with us

Sporti

Legjenda e Manchester United kritikon ashpër skuadrën e Mourinhos

Paul Scholes për BT Sport është deklaruar për ish skuadrën e tij duke e thumbuar.

Published

on

Manchester United ka zhvilluar një tjetër ndeshje të keqe duke humbur ndaj Fenerbahce-s, ku paten një përformancë shumë të dobët.

Ekipi i Jose Mourihnos është duke u përballur me mungesa në mbrojtje, pasi që dy qendërmbrojtësit kryesor Bailly dhe Smalling janë të lënduar. Scholes ka kritikuar dyshen e mbrojtjes që startuan sonte Blind-Rojo.

“Man United ishin të dobët, me të vërtet, ata nuk arritën të kontrollonin lojën për asnjë moment. Ata kanë mundur në çdo rast të pranojnë gola”, ka thënë Scholes.

“Me dyshen Blind dhe Rojo, ata duhet të shënojnë 3 gola për të fituar ndeshjen, por sonte Man United ka zhvilluar një ndeshje të dobët dhe nuk janë dukur të rrezikshëm para portës”, përfundoi ish mesfushori anglez. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending