Connect with us

Sporti

Legjenda e Manchester United flet pas ndalimit nga Trump

Ish sulmuesi i Manchester United, Dwight Yorke ka folur pasi atij iu ndalua hyrja në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Published

on

“Nuk mund të besoja se çfarë po ndodhte. Kam qenë shumë shpesh në SHBA. E dua atë shtet, por përsëri unë u ndjeva si kriminel”, tha Yorke.

“Unë kisha blerë biletën dhe kur po bëhesha gati për tu futur në aeroplan, unë u ndalova nga dy zyrtarë. Ata më thanë se kishte një problem me vizë sepse në pasaportën time unë kisha një vulë iraniane”, vazhdoi Yorke.

Yorke kishte luajtur në Premier Ligë për rreth 20 vite, duke e fituar atë tre herë me skuadrën e United. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending