Connect with us

Sporti

Legjenda e Arsenalit që kishte falimentuar

Published

on

Legjenda e Arsenalit dhe Crystal Palace, Ian Wright ka zbuluar për mediat britanike se kishte falimentuar gjatë kohës kur ishte futbollist, për shkak të problemeve financiare.

Gjatë asaj periudhe, ai kishte humbur plot tetë shtëpi, ndërsa tani thotë se jeton një jetë modeste.

“Unë jetoj një jetë shumë më modeste sesa që njerëzit mund të presion”, ka shkruar anglezi në autobiografinë e tij.

52-vjeçari mbetet si një ndër futbollistët më të mëdhenj në histori të Premier Ligës. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending