Connect with us

Sporti

LeBron James kërkon nga amerikanët të votojnë për Joe Bidenin

Published

on

Basketbollisti amerikan LeBron James, në ditën vendimtare të zgjedhjeve për President në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka dalë hapur në mbështetje të kandidatit demokrat Joe Biden.

Ditëve të fundit, James ka qenë jashtëzakonisht aktiv në zgjedhje duke ftuar amerikanët që të votojnë por publikisht nuk kishte treguar preferencën e tij.

“Vetëm edhe një ditë. Ju lutem. Na duhet gjithçka që të ndryshojë dhe e gjitha fillon nga nesër” ka shkruar basketbollisti i Los Angeles Lakers.

Sipas sondazheve, Joe Biden aktualisht është në epërsi ndaj kandidatit tjetër republikan Donald Trump.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending