Connect with us

Lajme

LDK e Podujevës nuk e ftoi në mbledhje, kështu reagon Bulliqi

Published

on

Kryesia e Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Podujevë mbajti sot mbledhjen e rregullt në të cilën u diskutua për procesin zgjedhor të 11 qershorit dhe u analizua rezultati i LDK-së në këto zgjedhje.

Mirëpo në këtë mbledhje nuk janë ftuar të gjithë anëtarët e kryesisë.

Për këtë, anëtari i kryesisë së kësaj dege, Shpejtim Bulliqi ka thënë se kjo mbledhje është mbajtur tinëzisht duke mos informuar edhe anëtarët e kryesisë të cilët nuk pajtohen me politikat e kryetarit të degës.

“Edhe një takim i kryesisë së degës së LDK-së në Podujevë i mbajtur tinëzisht e përjashtuese duke mos informuar anëtarët e kryesisë te cilët nuk pajtohen me politikat e kryetarit të degës”, ka shkruar Bulliqi.

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending