Laura Nezha përgatitet për mbrëmjen e parë të “Dance With Me”, ja si duket (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Aktorja dhe regjisorja Laura Nezha është një nga konkurrentët e spektaklit “Dane With Me” .

Në garën që do të nisë mbrëmjes e sotme në Tv Klan ajo do të jetë në krah të masterchef Renato Mekolli. Ndërkohë ajo ka postuat në rrjete sociale një foto nga grimi i saj gjatë kësaj mbrëmje. Ja si do të duket Laura në çeljen e siparit të “Dance With Me”.

Shpërndaje në: