Connect with us

Sporti

Largohet nga Real Madridi, transferohet te Chelsea (Foto)

Published

on

 Real Madrid dhe Chelsea kanë arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtësitbrazilian, Danilo, shkruan Marca.
Braziliani kishte kërkuar largimin nga Santiago Bernabeu, sepse ishte zgjedhja e dytë pas spanjollit Dani Carvajal.

Lojtari pëlqehet shumë nga Antonio Conte dhe shihet si ideal për formacionin e tij 3-4-3.

Daniol është mbrojtësi i dytë që transferon Chelsea, pas mbrojtësit gjerman të Romës, Antonio Rudiger.

danilo-real-madrid_3323345

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending