Connect with us

Sporti

Lamtumirë Dortmund, Reus e ka gati klubin e ri (FOTO)

Marco Reus mund të transferohet në Premierligë.

Published

on

Arsenal do të tentojë transferimin e yllit të Borussia Dortmund, Marco Reus në rast se Alexis Sanchez vendos të largohet nga klubi, ka bërë të ditur tabloidi britanik “Mirror”.

Reprezentuesi kilian ka edhe 18 muaj në kontratën e mbetur me “Gunners” ndërsa ende nuk e ka vazhduar atë, përcjell “Lajmi.net”.

Dhe, Arsenal është i gatshëm ta gjejë pasardhësin e tij duke identifikuar reprezentuesin gjerman si kandidatin ideal për ta zëvendësuar Sanchezin në vijën e sulmit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending