Lajmi i fundit: Prishtina humb në tavolinë ndaj Lincolnit

Periskopi.com Sporti

FC Prishtina ka pranuar vendimin nga UEFA dhe e ka humbur me rezultat zyrtar, 3:0 takimin kundër Lincolnit në Ligën e Kampionëve.

Këtë e ka konfirmuar klubi përmes faqes zyrtare.

Plotësohet…

Shpërndaje në: