Connect with us

Sporti

LAJMI I FUNDIT: Gjendet një letër në vendin ku ndodhi shpërthimi

Published

on

 

Policia gjermane ka gjetur një letër të lënë në vendngjarje, ku ndodhën tri shpërthime me bomba ndaj autobusit të ekipit të Borusia Dortmund.

Sipas informacioneve të fundit, letra është marrë nga Policia dhe tashmë po verifikohet autenticiteti i saj, shkruan Periskopi.

Prokuroria Gjermane ka thënë se në bazë të dyshimeve të para, besohet se në këtë letër merret përgjegjësia mbi sulmin e sontshëm.

I vetmi lojtar që mbeti i lënduar nga ky sulm ishte Marc Bartra, i cili atkualisht është duke u operuar në një spital në Gjermani. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending