Connect with us

Sporti

Lajme shumë të këqija për Bayernin

Bayern Munich nuk mund të llogarisë në tre yje për sfidën e së mërkurës ndaj Rostovit në Ligën e Kampionëve.

Published

on

Arjen Robben, Arturo Vidal dhe Javi Martinez, janë tre yjet që do t’i mungojnë bavarezëve në përballjen e së mërkurës.

Të tre futbollistët në fjalë janë ndër kryesorët në skuadrën e drejtuar nga Carlo Ancelotti. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending