Connect with us

Sporti

Lajm shumë i mirë për tifozët e Real Madridit

Real Madridi i ka ofruar kontratë të re mbrojtësit të djathtë, Dani Carvajal.

Published

on

Kontrata aktuale e spanjollit skadon në vitin 2020, mirëpo drejtuesit e Los Blancos duan që marrëveshjen ta zgjasin deri më 2022.

Carvajal ka treguar paraqitje të jashtëzakonshme me madrilenët në sezonet e fundit dhe është bërë i pazëvendësueshëm në këtë pozitë.

Pritet që lojtari të pranojë marrëveshjen e re me klubin. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending