Connect with us

Sporti

Lajm shumë i mirë për Arsenalin

Arsene Wenger ka konfirmuar se Aaron Ramsey do të përfshihet në skuadrën e Arsenalit për ndeshjen kundër Sunderlandit.

Published

on

Mesfushori pësoi një lëndim në muskuj gjatë humbjes 4 me 3 nga Liverpooli në ndeshjen hapëse të sezonit ndërsa filloi stërvitjet javën e kaluar.

“I gatshëm është [Olivier] Giroud dhe Aaron Ramsey do të rikthehet në skuadër”, ka thënë Wenger.

Trajneri francez ka thënë se në dyshim janë Santi Cazorla, Theo Walcott dhe Nacho Monreal.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending