Connect with us

Sporti

Lajm shumë i keq për Real Madridin

Karim Benzema ka pësuar një dëmtim dhe nuk do të luajë në ndeshjen e nesërme ndaj Leganes në La Liga.

Published

on

Sulmuesi madrilène ka pësuar një dëmtim, të cilin e pësoi në sfidën që Franca e zhvilloi ndaj Polonisë.

Lajmin për mungesën e tij në sfidën e nesërme e ka konfirmuar trajneri Zinedine Zidane.

“Karim nuk do të luajë nesër”, deklaroi Zidane.

“Ai ka disa problem pas ndeshjes në Poloni”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending