Connect with us

Sporti

Lajm shumë i keq për Juventusin

Sevilla-Juventus vlen vendin e parë në grup në Champions League, por bardhezinjtë kanë marr një lajm shumë të hidhur para kësaj sfide.

Published

on

Gonzalo Higuain është dëmtuar ndaj Pescarës dhe rrezikon seriozisht që të mos jetë në fushë në sfidën që do të luhet nesër në mbrëmje, shkruan Albeu.

Mediat italiane shkruajnë se për momentin bardhezinjtë janë në “alarm” për gjendjen e tij, pasi argjentinasi ka marrë një goditje në kavilien e djathtë pas një ndërhyrje të ashpër të Brunos (futbollist i Pescarës).

Nëse “El Pipita” nuk arrin të rikuperohet badhezinjtë mund të luajnë me Mandzukic të vetëm në sulm, të mbështetur nga krahët nga Cuadrado dhe Alex Sandro.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending