Connect with us

Sporti

Lajm shumë i mirë nga Aziz Salihu

Published

on

Ka nisur të përmirësohet gjendja e legjendës së boksit kosovar, Aziz Salihu, i cili prej kohësh gjendet në një spital të Stambollit.

Fituesi i medaljes së bronztë në Lojërat Olimpike në vitin 1984 në Los Angelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, do të lirohet nga spitali brenda dy javësh.

Një gjë e tillë është konfirmuar nga vetë familjarët e ‘Zizit’.

“Gjendja e Azizit është shumë më e mirë dhe mjekët i kanë thënë se brenda dy jave do të lëshohet nga spitali. Azizi është shtrënguar dhe po i tejkalon vështirësitë që ka pasur. Ai ka një përshëndetje për të gjithë, sepse e di se janë merakosur të gjithë për gjendjen e tij, por falë Zotit është shumë më mirë dhe e do fort Kombin Shqiptar”, thonë familjërat e Salihut. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending