Connect with us

Sporti

Lajm i mirë për Manchester United

Tifozët e Manchester United kanë arsye të jenë të gëzuar.

Published

on

Kjo, pasi klubi nga Old Trafford po përgatitë rinovimin e kontratës së talentit, Jesse Lingard, shkruan Daily Mail.

23-vjeçari ka treguar paraqitje mjaft të mira te kjo skuadër, dhe kjo ka bindur drejtuesit e klubit t’i ofrojnë atij një kontratë të re. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending