Lajm i madh për tifozët e Arsenalit, Wenger afër edhe një super transferimi (Foto)

Periskopi.com Sporti

Arsenali është i bindur se oferta prej 45 milionë funtave për Thomas Lemar do të jetë e mjaftueshme që të sigurohen shërbimet e anësorit të Monacos.

Sportsmail ka arritur të kuptojë dhe zyrtarë të lartë nga Emirates besojnë se oferta e re do të jetë e mjaftueshme për 21 vjeçarin, transmeton Periskopi.

Topçinjëve iu refuzuan dy ofertat e më hershme prej 30 dhe 40 milionë funtave.

Arsenal are growing increasingly confident in signing Monaco's Thomas Lemar (centre)

 

 

Shpërndaje në: