Connect with us

Lajme

Lajm i keq për PAN-in, Simiq: Lista Serbe nuk ka vendosur ende

Published

on

Lista Serbe nuk ka vendosur ende se me cilin koalicion do të bashkhet pas zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 11 qershorit, ka thënë nënkryetari i Listës Serbe Slavko Simiq, i cili nuk beson se këtë javë do të konstituohet Kuvendi dhe do të formohet qeveria e re e Republikës së Kosovës, transmeton Periskopi.

“Sa i përket mbajtjes së seancës konstituive, ende nuk dihet se kur do të mbahet, si dhe deputetët e ardhshëm të Kosovës ende nuk janë regjistruar në qeveri Kuvend si delegate, gjë që sipas mendimit tim tregon se kjo séance nuk do të mbahet këtë javë”, ka folur Simiq për KiM Radio, transmeton Periskopi.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending