Connect with us

Lajme

Lajm fantastik për motin

Published

on

Temperatura maksimale do të arrijë deri në 21 gradë Celsius. Meteorologët, për sot parashohin mot me vranësira të pjesshme të cilat në orët e mbrëmjes mund të marrin karakter zhvillimi e të sjellin edhe riga lokale shiu.

Temperaturat do të sillen prej  6 deri në 21 gradë Celsius.

Nesër në pjesën e parë të ditës, pritet të ketë vranësira të pjesshme të cilat me kalimin e kohës do të shpërndahen. Në të njëjtën kohë nga veriu pritet depërtim i masave të ftohta ajrore, kështu temperaturat do të shënojnë rënie, ato do të lëvizin në mes 4 e 18 gradë Celsius.

Gjatë ditëve në vijim pritet të kemi mot të ndryshueshëm, me vranësira dhe me çaste me diell. Temperaturat do të lëvizin në mes 3 e 20 gradë Celsius.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending