Connect with us

Lajme

Labinot Tahiri i tregon Pacollit se a do ta votojë Haradinajn

Published

on

Nënkryetari i AKR-së, Labinot Tahiri, ka postuar një foto në faqen e tij zyrtare në Facebook, me të cilën e ka falënderuar liderin e AKR-së, Behgjet Pacollin për besimin që i ka dhënë atij, shkruan Periskopi.

Deputeti i ardhshëm i legjislaturës së re të Kosovës ka thë se Behgjet Pacolli është personi i cili ia ka hapur rrugën për në politikë.

“Pas disa kohe, pa pritur në aspektin politik, bile edhe human, doli ky njeri i cili e çmoi veprimtarinë time si Labinot Tahiri, duke besuar shumë se unë mund ti shërbej vendit tim! Mendoj se jam shërbyes i mirë i këtij vendi ashtu do të vdes.

Ky njeri hapi rrugët e mia në aspektin partiak dhe politik.

Unë tani jam i zgjedhur nga populli si Deputet, por numrin 10 në zgjedhjet e Qershorit e kisha nga Behgjet Pacolli”, ka shkruar Tahiri. /Periskopi/

Ja postimi i plotë i Labinot Tahirit:

“Secili njeri në jetë e ka nga një mik në ditët e vështira! Mos i harroni ata.

Ditët e vështira, ishin ato, kur një pakic e njerëzve më neglizhuan, disa nga ata bënin edhe shakatë më të ulta me emrin tim…! Nganjeherë bile thonin se edhe kam pas luajtur meq, derisa unë ndërtoja shtepia e duke ua qa hallin njerëzve të vendit tim!!!Ndonjëherë, kur qante ‘Erdogan’ apo ‘Obama’ , për vendet e tyre dhe miqët e tyre për ta nuk bënin shaka, por me mua kishte shaka se kështu ndodh me neve shqiptarët vetem njeriun tonë e përbuzim!!! Por me mua e kanë dhe do ta kenë të kotë përgjithmonë.

Pas disa kohe, pa pritur në aspektin politik, bile edhe human, doli ky njeri i cili e çmoi veprimtarinë time si Labinot Tahiri, duke besuar shumë se unë mund ti shërbej vendit tim! Mendoj se jam shërbyes i mirë i këtij vendi ashtu do të vdes.

Ky njeri hapi rruget e mia në aspektin partiak dhe politik.

Unë tani jam i zgjedhur nga populli si Deputet, por numrin 10 në zgjedhjet e Qershorit e kisha nga Behgjet Pacolli.Faleminderit President.Këtij njeriu do ti qëndroj besnik ashtu sikurse jam deri më sot.Një këshillë: RUANI MIQËT!Labi

FKSHFoto 17.07.2017

Prishtinë”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending