Connect with us

Sporti

Ky ylli i Dortmund ka refuzuar Barcelonën

Raphael Guerreiro ka zbuluar se ai ka refuzuar mundësinë për t’u bashkuar me Barcelonën në favor të një kalim te Borussia Dortmund.

Published

on

Guerriero ka zbuluar se ka refuzuar skuadrën e Barcelonës për ‘verdhëzinjtë’, pasi nuk ka besuar se do të kishte minutazhë në ekipin e Luis Enrique.

“Ishte një vendim shumë i vështirë për të thënë jo për Barcelonën. Por erdhi një moment ku unë kam për të marrë një vendim dhe oferta nga Borussia Dortmundi më bindi mua”, ka thënë Guerreiro për Canal +.

“Unë kam nevojë për të luajtur rregullisht këtë sezon dhe të përfitoj minuta në mënyrë që të zhvillohem më shumë. Kam qenë me fat që gjërat janë duke shkuar shumë mirë për mua në Gjermani”, përfundoi portugezi. /Periskopi.com

 

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending