Connect with us

Lajme

Ky person për pak nuk kishte shkaktuar një katastrofë në një pompë benzine, ja dënimi që e mori (Video)

Published

on

Një person depresiv kishte provuar që t’ia vë vetes zjarrin në një pompë benzine, por gjithçka është evituar përpara se ai të shkaktojë një katastrofë zjarri.

Willmantas Zuikis ia kishte mësyrë që ta vë zjarrin duke vendosur një cigare të ndezur në njërën prej pompave për derivate në orët e hershme të gushtit, ka sqaruar gjykata.

Por, gjithçka ishte evituar nga një arkatar, i cili kishte arritur ta mashtrojë Zuikisin kur e kishte vërejtur se çfarë qëllimi kishte, shkruan Periskopi.

Zuikis është dënuar me 16 muaj burg për shkak të veprimit të tij, veprimi i të cilit do të kishte rrezikuar jetë të shumta, jo vetëm të tijën.

Megjithatë, përkundër dënimit, gjyqtari Mark Buri e ka pasur parasysh se Zuikis vuante një depresion i thellë.

Siç transmeton The Mirror, e gjithë ngjarja kishte ndodhur sepse arkatari/kamarieri, kishte refuzuar t’i shërbejë alkool Zuikisit sepse ai tashmë ishte nën ndikim të alkoolit. Ai e kishte porositur një kafe në vend të alkoolit dhe ia kishte shtrënguar dorën arkatarit Mark Jackson dhe i kishte thënë: “Do të kthehem”./Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending