Connect with us

Sporti

Ky nuk iu kishte shkuar në mend: Ja kush është zëvendësuesi i Suarezit te Barcelona

Published

on

Qendërsulmuesi i Kombetares së Brazilit dhe Manchester Cityt, Gabriel Jesus do të jetë zëvendësuesi i mundshëm i Luis Surezit, pasi ky i fundit është drejt largimit nga klubi blaugran dhe e ardhmja e tij lidhet me një kalim të mundshëm tek ‘Zonja e Vjetër’, shkruan Periskopi.

Kujtojmë se, 23 vjeçari – Gabriel Jesus ka pasur një sezon fantastike me ‘qytetarët’ në Angli./Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending