Connect with us

Lajme

Ky ishte mesazhi i fundit i 18 vjeçares, para se të vetëvritej (FOTO)

M.K është vajza nga Gjilani, e cila ndërroj jetë sot pasi u hodh nga katet e larta të ndërtesës në rrugën ‘Muharrem Fejza’ në Prishtinë.

Published

on

Bëhet e ditur se vajza në fjalë kishte probleme me disa shoqe të tjera, që këto të fundit kanë ngarkuar viktimën me një akuzë për vjedhje.

Kurse Indeksonline ka siguruar një fotografi të një nga mesazheve të fundit që ajo ka lënë për miken e saj më të mirë kështu duke e falënderuar atë për miqësinë dhe duke e lutur që të kujdeset për ‘Ahmetin’ që mësohet të ketë qenë i dashuri i vajzës që ndërroj jetë.

Nuk dihet se cila saktësisht ishte arsyeja e vetëvrasjes së vajzës 18-vjeçare por sipas informacioneve të fundit ka të bëjë me presion të shoqërisë.

uu_1477844436-813526

pp_1477844433-4551737

14877786-10210836164610204-2123571735-n

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending