Connect with us

Lajme

Ky është vendi ku kanë arritur temperaturat deri më 54 gradë Celcius

Published

on

Organizata Botërore Meteorologjike ka publikuar një raport mbi temperaturat ekstreme që janë regjistruar në disa pjesë të botës në fund të qershorit dhe fillim të këtij muaji..

Për më tepër, në qytetin iranian të Ahvaz më 29 qershor është matur temperatura prej 53.7 gradë Celsius, që është një rekord absolut për atë vend. Kjo temperaturë ka ndodhur gjatë valës së të nxehtit që përfshiu Iranin, Irakun dhe Kuvajtin.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending