Ky është vendi ku Blero dhe Afrona kanë vendosur ta kalojnë muajin e mjaltit (Foto)

Periskopi.com Showbiz

21 shtatori pritet që të jetë data kur Afrona Dika dhe Blero do ti japin fund beqarisë së tyre

E derisa për Afronën shumë pak dihet për lidhjet e saj, Blero tashmë ka një martesë të dështuar me aktoren Teuta Krasniqi, me të cilën ka disa vite që janë ndarë por që kanë një vajzë nga martesa.

Por, Afrona me anë të një InstaStory ka treguar se edhe ku do të jetë muaji i mjaltit i çiftit.

Sipas saj, destinacioni është Hawaii ku modelja pritet që të kalojë muajin e mjaltit me Bleron.

Shpërndaje në: