Connect with us

Lajme

Ky është vendi i fshehtë i Putinit, as amerikanët nuk arriten të depërtojnë (Foto)

Published

on

Në këtë qytet rus askush nuk ka arritur të shkelë, duke zgjuar spekulime të shumta se çfarë mund të ketë në të. Vendi misterioz është posaçërisht interesant për amerikanët

Mezhgorye është një qytet në Rusi, i cili për vite me radhë është një mister i madh dhe për këtë arsye është i mbyllur për vizitorët. Këtu jetojnë njerëz të cilët janë të punësuar në majën misterioze Yamantau  në një lartësi prej 1,640 metra në Urale.

Ky qytet u themelua në vitin 1979, ndërkaq rrethanat që pasuan në tri dekadat e fundit e kanë vënë atë nën hijen e misteriozitetit.

Imazhet satelitore tregojnë se në këtë vend nën tokë gjendet një impiant bërthamor apo bunker. Ai është hapur gjatë mandatit të presidentit rus Boris Jelcin.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending