Connect with us

Lajme

Ky është terroristi që e kishte paralajmëruar sulmin në Vjenë: Prisni për befasinë

Published

on

Një sulm terrorist ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vjenë të Austrisë. Media të ndryshme botërore raportojnë për disa të vdekur gjatë të shtënave me armë në kryeqytetin austriak. Një përdorues i rrjetit social Twitter, përmes një shkrimi kishte paralajmëruar gjatë ditës për sulmet që ndodhën sonte.

Në një cicërimë ky person ka thënë “Prisni për befasinë”. Këtë shkrim, ky person e ka bërë në ora 14:56.

Ndërsa në një shkrim tjetër nga Policia e Austrisë ku informonte lidhur me zhvillimet e fundit, ky person ka thënë “Betohem në Allah se nuk keni parë akoma asgjë”, shkruan Express.

Në një shkrim tjetër ka shkruar “Do të fusim frikë dhe do t’iu terrorizojmë edhe në ëndrrat tuaja kur ju të flini gjumë”.

Pastaj, në një shkrim tjetër ka thënë “Gjak për gjak”. Ndërsa në një tjetër kishte shkruar “HAHAHA… Elhamdulilah”.

Pas këtyre shkrimeve, llogaria e këtij personi është bllokuar për shkak se mori shumë ‘report’ nga përdorues të tjerë në twitter.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending