Ky është reagimi i Giggsit pasi u arrestua nën akuzat për sulm ndaj të dashurës

Periskopi.com Sporti

Menaxheri i Uellsit dhe legjenda e Manchester United, Ryan Giggs mohon të ketë sulmuar të dashurën e tij.

Gjegjësisht, këtë mëngjes u shfaq informacioni se Giggs ishte ndaluar sepse sulmoi fizikisht të dashurën e tij.

Policia e liroi pas pagimit të kushtit. Por tani ai e ka mohuar një informacion të tillë në një deklaratë.

“Z. Giggs mohon çdo akuzë kundër tij. Ai po bashkëpunon me policinë dhe do të vazhdojë të ndihmojë në hetim”, thanë zyrtarët e tij.

Shpërndaje në: