Connect with us

Sporti

Ky është reagimi i Giggsit pasi u arrestua nën akuzat për sulm ndaj të dashurës

Published

on

Menaxheri i Uellsit dhe legjenda e Manchester United, Ryan Giggs mohon të ketë sulmuar të dashurën e tij.

Gjegjësisht, këtë mëngjes u shfaq informacioni se Giggs ishte ndaluar sepse sulmoi fizikisht të dashurën e tij.

Policia e liroi pas pagimit të kushtit. Por tani ai e ka mohuar një informacion të tillë në një deklaratë.

“Z. Giggs mohon çdo akuzë kundër tij. Ai po bashkëpunon me policinë dhe do të vazhdojë të ndihmojë në hetim”, thanë zyrtarët e tij.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending