Connect with us

Lajme

Ky është plani i Rusisë për diplomatët amerikanë

Published

on

Moska po planifikon që t`i dëbojë rreth 30 diplomatë amerikanë dhe t`i konfiskojë disa ndërtesa që janë në pronësi të Shtetet të Bashkuara në Rusi.

Kështu raporton gazeta “Izvestia”, duke cituar një burim të paidentifikuar në Ministrinë e Jashtme ruse.

Siç shkruan gazeta, në ndërmarrjen e kësaj mase, palën ruse e ka shtyrë vendimi I Uashingtonit për të mose kthyer pronën e ambasadës ruse në Uashington, e cila u mor në dhjetor të vitit të kaluar, raporton Interfax.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending