Connect with us

Lajme

Ky është parashikimi i motit për sot

Edhe ditëve të para të javës mbi vendin tonë do të vazhdojë të mbajë mot i butë, kryesisht me diell.

Published

on

Në viset e ulëta dhe lugina, në mëngjes priten mundësi për mjegull.

Sipas “Prishtina Ëeather” , temperaturat do të mbeten mbi vlera mesatare për këtë periudhë kohore, me minimale që do të luhaten nga +1C deri +3C, e ato maksimale nga 11C deri në 13C.

Era do të fryjë lehtë kryesisht nga jug-juglindja 1-4m/s. Shtypja atmosferike do të mbetet mbi vlera normale.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending