Connect with us

Sporti

Ky është numri që do të bartë Leonardo Bonucci tek Milani

Published

on

Raportohet se Leonardo Bonucci do të jetë kapiten i Milanit, pasi ta kryejë transferimin e tij nga Juventusi. 

Mbrojtësi qendror gjendet në Casa Milan, për ta mbyllur transferimin e tij me Rossonerët.

Ai pritet të ketë pagë prej 6.5 milionë euro në sezon, ndërsa Juventusit do t’i shkojnë 40 milionë euro dhe 2 milionë euro të tjera bonuse.

Sipas Premium Sport, nuk janë vetëm milionat që do t’i ipen, pasi ai do ta marr edhe shiritin e kapitenit.

Italiani do ta mbajë numrin 19 në shpinë me fanellën e re të Milanit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending