Connect with us

Sporti

Ky është numri që do të bartë James te Bayerni (Foto)

Published

on

James Rodriguez do të luajë me fanellën me nurin 11-të te Bayern Munich.

Ai i kaloi me suksese testet mjekësore dhe u prezantua si transferimi më i ri i Bayern Munich.

Ish futbollisti i Real Madridit ka kaluar te klubi bavarez si huazim dy vjeçar në vlerën e 10 milionë eurove.

Për ta siguruar kartonin e  plotë Bayern duhet të paguajë edhe 40 milionë euro tjera.

James nuk ka mundur ta ketë numrin 10-të pasi ai mbahet nga Arjen Robben.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending