Connect with us

Lajme

Ky është moti për sot

Temperatura më e ulët u shënua 0 gradë Celsius

Published

on

 

Reshjet e shiut të cilat filluan dje në pjesen e dytë të ditës kanë vazhduar edhe gjatë natës të cilat pas rënjes së temperaturave në 0 gradë u shëndrruan në borë në shumë territore të Kosovës, kryesisht në veri verilindje, jug dhe juglindja të vendit.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, këto reshje me intensitet të ulët do të vazhdojne edhe sot në pjesën e parë të ditës duke krijuar shtresa të ulëta të borës.

Temperatura më e ulët u shënua 0 gradë Celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 2-4 gradë Celsius, Do të fryjë erë nga verilindja e lehtë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending