Connect with us

Sporti

Ky është lojtari i parë që do të largohet nga Real Madridi gjatë verës

Published

on

Skuadra madrilene, Real Madrid tashmë ka filluar të bëj plane se cilin nga lojtarët nuk do ta ketë më pjesë të klubit, shkruan Periskopi.

Bëhet fjalë për yllin brazilia, Viniciu Junior, i cili me shumë gjasë do të largohet nga skuadra mbertërore në afatin kalimtar të verës.

Sipas AS, Reali është i gatshëm ta shesë Viniciusin nëse oferta e duhur bëhet gjatë verës.

PSG-ja që disa vite është e interesuar për lojtarin dhe ndoshta do provojë ta transferojë në “Parkun e Princave”

Vlenë të theksohet se, sipas raportimeve Real Madridi nuk do ta pranojë asnjë ofertë nën 100 milion euro. /Periskopi

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending