Connect with us

Sporti

Ky është klubi i duhur për Ozil

Bosi i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se po vazhdojnë bisedimet me përfaqësuesit e Mesut Ozilit.

Published

on

Wenger ka folur për situatën e gjermanit në konferencën për shtyp që e pati para ndeshjes ndaj Middlesbrough.

“Ne jemi në komunikim dhe kjo është dëshira jonë”.

“Ozil është 28 vjeçar dhe është në kulm të karrierës. Ne duam që ai të kontribuojë në të ardhmen e klubit”.

“Unë besoj se ai këtu është në vendin e duhur”, u shpreh Wenger.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending