Connect with us

Sporti

Ky është kërcënimi i trajnerit Jose Mourinho

Published

on

Bosi i Manchester United, Jose Mourinho, ka kërcënuar lojtarët e tij se mund t’i shesë të gjithë dhe asnjëri nuk e ka të garantuar vendin. The Sun shkruan se Mourinho e ka bërë të qartë pak minuta pas ndeshjes së fundit se asnjë lojtar nuk është i sigurt.

Ai sidomos ua bëri të ditur yjeve të skuadrës se ata nuk janë aspak të sigurt dhe mund të shiten qysh në janar nëse nuk e ngrisin nivelin e performancës.

Kjo deklaratë e Mourinhos ishte shumë serioze dhe po trajtohet në mënyrë shumë të thukët në kampin e Djajve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending