Connect with us

Lajme

Ky është Agim Arapi, personi që u vra në Durrës (Foto)

Published

on

Ky është 51-vjeçari i vrarë ditën e djeshme në Durrës, i cili, sipas policisë, gjeti vdekjen nga problemet me zemrën pasi nuk përballoi goditjet me grushta nga dy vëllezërit Konstandin dhe Kujtim Ekonomi.

Ngjarja ndodhi ditën e djeshme dhe shkak për të ishte një shumë prej 13 mijë lekësh të reja qira të papaguara nga Jurgen Kurti. Debati për shumën e papaguar ka degjeneruar në dhunë fizike ndaj Agim Arapit, çka i ka sjelle edhe vdekjen këtij të fundit për shkak të problemeve me zemrën./lapsi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending