Connect with us

Sporti

Ky ekip nga Kosova do të luajë në Ligën e Kampionëve

Published

on

UEFA ka njoftuar se klubet kosovare pritet të marrin pjesë në garat evropiane për edicionin e ardhshëm, nëse i plotësojnë kriteret, përcjell Zëri.

Shtëpia e futbollit evropian ka zbuluar se dy skuadra kosovare do të luajnë në Evropë, kampioni në Ligën e Kampionëve dhe fituesi i Kupës në Europa League.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending