Connect with us

Lajme

Kuvendi miraton rezolutën për vlerat e UÇK-së, e dyta nuk u hodh në votim

Pas një debati të gjatë dhe më shumë zhurma që u mbajt një ditë më parë në Kuvendin e Kosovës, sot, e premte, deputetët kanë miratuar rezolutën për vlerat e UÇK-së.

Published

on

Në vazhdimin e seancës së jashtëzakonshme që ka filluar vetëm pak minuta [as orës 10:00, në votim morën pjesë 72 deputetë.

61 votuan për, ndërsa 11 abstenuan.

Ndërkaq, deputetët e Lëvizjes “Vetëvendosje” kërkojnë që të votohet një rezolutë e iniciuar nga ky subjekt.

Edhe pse Rezoluta u lexua dhe komentua nga grupet parlamentare, ajo  nuk u hodh në votim./ Periskopi

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending