Connect with us

Lajme

Kushëriri i terroristit: Nuk ishte mysliman, pinte alkool, rrihte gruan e nuk shkonte kurrë në xhami

Published

on

Në një intervistë për Mailonline ka folur kushëriri i terroristit që vrau 84 persona në Nice.  Ai ka thënë se mohamed lahouaiej bouhlel nuk ishte aspak mysliman. 31-vjeçari pinte alkool, hante mish derri dhe merrte drogë.

“Ai kurrë nuk u lut apo të falej në xhami, rrihte sistematikisht gruan e tij – me të cilën kishte tre fëmijë të moshës 5, 3 vjeç dhe një 18 muajshe. Ishte në prag divorci,” tha për mediat kushëriri i terroristit.

Bouhlel i kishte thënë policisë e po shpërndante akullore në zonën përreth.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending